EKİBİMİZ

Hakan Kahraman – Kurucu, Operasyon Direktörü – hhkahraman@trscouts.com

Hüseyin Caner Batak – Kurucu, Pazarlama Direktörü – hcbatak@trscouts.com

 

Vugar Mammadli – Online Operasyon Direktörü – mammadli.vugar@trscouts.com

Koray Genç – Pazarlama Ekibi – koraygenc@trscouts.com

Senior Chief Scoutlarımız

Cihat Nusret Uğurlu – Senior Chief Scout – cihatugurlu@trscouts.com

Deniz Doğan Karan – Senior Chief Scout – denizkaran@trscouts.com

Ali Pehlivan – Senior Chief Scout – alipehlivan@trscouts.com

Chief Scoutlarımız

Arda Zenginpedük – Chief Scout – ardazenginpeduk@trscouts.com

Emrah Derel – Chief Scout – emrahderel@trscouts.com

İhsan Kılıç – Chief Scout – ihsankilic@trscouts.com

Burak Özkan – Chief Scout – burakozkan@trscouts.com

Senior Scoutlarımız

Barış Yurdakul – Senior Scout – barisyurdakul@trscouts.com

Ali Can Kutlu – Senior Scout – alicankutlu@trscouts.com

Ufuk Can Meydan – Senior Scout – ufukmeydan@trscouts.com

 

Bölgelere Göre Scoutlarımız

 

Afrika
Cihat Nusret Uğurlu: Nijerya, Gana, D.Kongo Cum., Gabon – cihatugurlu@trscouts.com
Ahmet Gök :  Cezayir, Fildişi S., Burkina Faso – ahmetgok@trscouts.com
Berk Altınuç :  Güney Afrika, Nijerya, Zambiya – berkaltinuc@trscouts.com
Melih Koçyeğit: Mısır, Kongo Cum., Mali – melihkocyegit@trscouts.com
Uğur Polat: Fas, Senegal, Gana – ugurpolat@trscouts.com
Mehmet Karaoğlan: Tunus, Kamerun, Gine – mehmetkaraoglan@trscouts.com

 

Güney Amerika
Emrah Derel: Brezilya – emrahderel@trscouts.com
Çağatay Alagöz: Uruguay, Peru – cagatayalagoz@trscouts.com
Enes Kütükçü: Arjantin – eneskutukcu@trscouts.com
Z.Berkay Arslan: Kolombiya, Bolivya – berkayarslan@trscouts.com
Umut Can Deliktaş: Şili, Ekvador – umutcandeliktas@trscouts.com

 

İskandinavya ve Demir Perde Ülkeleri
Hüseyin Caner Batak: Danimarka – hcbatak@trscouts.com
Hüseyin Çoban: İsveç,  Finlandiya – huseyincoban@trscouts.com
Sina Kıratlı        : Norveç, İzlanda – sinakiratli@trscouts.com
Muzaffer Zeyrek: Rusya, Azerbaycan,Estonya,Letonya,Litvanya – muzafferzeyrek@trscouts.com

 

Balkanlar
Burak Özkan: 
Barış Yurdakul: Sırbistan,Bosna Her. –barisyurdakul@trscouts.com
Emir Altundağ : Romanya, Arnavutluk – emiraltundag@trscouts.com
Sercan Özer   : Hırvatistan, Bulgaristan – sercanozer@trscouts.com
Eray Cemalioğlu: Slovenya, Karadağ – eraycemalioglu@trscouts.com
Özgür Okumuş: Yunanistan, Makedonya – ozgurokumus@trscouts.com

 

Doğu, Orta ve Batı Avrupa
Arda Zenginpedük   : Almanya – ardazenginpeduk@trscouts.com
Burak Özkan : İspanya- burakozkan@trscouts.com
David Delgado : Ukrayna, Polonya – daviddelgado@trscouts.com
Emre İlban : Avusturya, İsrail – emreilban@trscouts.com


İhsan Kılıç  : İsviçre – ihsankilic@trscouts.com
İsmail Yakışıklı : Belçika – ismailyakisikli@trscouts.com

 

Deniz Doğan Karan : Çekya, Macaristan – denizkaran@trscouts.com
Onat Konak : Slovakya,Gürcistan – onatkonak@trscouts.com
Ufuk Can Meydan : Portekiz – ufukmeydan@trscouts.com
Evren Hüner : Ada (İngiltere, İskoçya) – evrenhuner@trscouts.com

 

Ali Pehlivan  : Fransa – alipehlivan@trscouts.com
Ali Can Kutlu : Hollanda – alicankutlu@trscouts.com
Turan Ege Göker : İtalya Serie A ve Liga Pro – egegoker@trscouts.com
Doğukan Otyakmaz : İtalya Serie B, Belarus – dogukanotyakmaz@trscouts.com

 

Kuzey Amerika
Enes Kerem Cambaz : MLS – eneskeremcambaz@trscouts.com
                  –                   : Kosta Rika –


Diğer Ülke ve Bölgeler
 

Ali Can Kutlu: Güney Kore – alicankutlu@trscouts.com
Syed Ahmed : İran, G.Kıbrıs, Körfez Ülkeleri – syedahmed@trscouts.com


Gökalp Öcal : Genç Milli Takımlar – gokalpocal@trscouts.com
Eren Kavla : Genç Milli Takımlar – erenkavla@trscouts.com
Çağan Kesmen : Gurbetçi Oyuncular – cagankesmen@trscouts.com
Oğuz Kurt: Rakip Analizi (Opposition Scouting) – oguzkurt@trscouts.com

 

Grafik Ekibi

Yakup Yılmaz –  yakupyilmaz97@hotmail.com
Turgut Mert Çağdaş-  tmcagdas@hotmail.com