EKİBİMİZ

Hakan Kahraman – Kurucu, Operasyon Direktörü – hhkahraman@trscouts.com

Hüseyin Caner Batak – Kurucu, Pazarlama Direktörü – hcbatak@trscouts.com

 

Vugar Mammadli – Online Operasyon Direktörü – mammadli.vugar@trscouts.com

Koray Genç – Pazarlama Ekibi – koraygenc@trscouts.com

 

Senior Chief Scoutlarımız

Cihat Nusret Uğurlu – Senior Chief Scout – cihatugurlu@trscouts.com

Ali Pehlivan – Senior Chief Scout – alipehlivan@trscouts.com

 

Chief Scoutlarımız

Emrah Derel – Chief Scout – emrahderel@trscouts.com

İhsan Kılıç – Chief Scout – ihsankilic@trscouts.com

Burak Özkan – Chief Scout – burakozkan@trscouts.com

Ali Can Kutlu – Chief Scout – alicankutlu@trscouts.com

 

Senior Scoutlarımız

Ufuk Can Meydan – Senior Scout – ufukmeydan@trscouts.com

Hüseyin Çoban – Senior Scout – huseyincoban@trscouts.com

Enes Kütükçü – Senior Scout – eneskutukcu@trscouts.com

 

Bölgelere Göre Scoutlarımız

 

Afrika
Cihat Nusret Uğurlu: Nijerya, Gana, D.Kongo Cum., Gabon – cihatugurlu@trscouts.com
             –         :  Cezayir, Fildişi S., Burkina Faso – 
             –         :  Güney Afrika, Nijerya, Zambiya – 
             –        : Mısır, Kongo Cum., Mali – 
Uğur Polat: Fas, Senegal, Gana – ugurpolat@trscouts.com
Mehmet Karaoğlan: Tunus, Kamerun, Gine – mehmetkaraoglan@trscouts.com

 

Güney Amerika
Emrah Derel: Brezilya – emrahderel@trscouts.com
Çağatay Alagöz: Kolombiya – cagatayalagoz@trscouts.com
Enes Kütükçü: Arjantin – eneskutukcu@trscouts.com
Ahmet Telli: Şili – ahmettelli@trscouts.com
Caner Üzüm: Uruguay – caneruzum@trscouts.com

 

İskandinavya ve Kuzey Ülkeleri
Hüseyin Caner Batak
Sina Kıratlı : Danimarka – sinakiratli@trscouts.com
Hüseyin Çoban : Norveç – huseyincoban@trscouts.com
Muzaffer Zeyrek: İsveç,Rusya – muzafferzeyrek@trscouts.com
Eren Kavla : İzlanda,Finlandiya – erenkavla@trscouts.com

 

Balkanlar
Burak Özkan: Slovenya, Hırvatistan – burakozkan@trscouts.com
Syed Ahmed : Romanya, Bulgaristan- syedahmed@trscouts.com
Samir Hamzaoğulları: Sırbistan,Bosna Her – samirhamzaogullari@trscouts.com
Özgür Okumuş: Yunanistan, Makedonya – ozgurokumus@trscouts.com

 

Doğu, Orta ve Batı Avrupa
Eray Cemalioğlu: Almanya- eraycemalioglu@trscouts.com

 

İhsan Kılıç   : Belçika – ihsankilic@trscouts.com
Mert Akdoğan : İsviçre – mertakdogan@trscouts.com
Emre İlban : Avusturya – emreilban@trscouts.com

 

Onat Konak : Slovakya,Gürcistan – onatkonak@trscouts.com
Ufuk Can Meydan : Portekiz – ufukmeydan@trscouts.com
Evren Hüner : İngiltere – evrenhuner@trscouts.com

 

Ali Pehlivan : Fransa – alipehlivan@trscouts.com
Turan Ege Göker : İtalya Serie A – egegoker@trscouts.com
Doğukan Otyakmaz : İtalya Serie B, Belarus – dogukanotyakmaz@trscouts.com
David Delgado : Ukrayna, Polonya – daviddelgado@trscouts.com

 

Ali Can Kutlu : Hollanda – alicankutlu@trscouts.com
Orhan Kara : Çekya, Macaristan – orhankara@trscouts.com
Emir Altundağ  : İspanya – emiraltundag@trscouts.com

Kuzey Amerika
Enes Kerem Cambaz : MLS – eneskeremcambaz@trscouts.com


Diğer Ülke ve Bölgeler
 


Abbas Safa Bora : İran, Çin, Japonya, Güney Kore – safabora@trscouts.com

Hüseyin Çoban : Genç Milli Takımlar – huseyincoban@trscouts.com
Çağan Kesmen : Gurbetçi Oyuncular – cagankesmen@trscouts.com

 

Grafik Ekibi

Yakup Yılmaz –  yakupyilmaz97@hotmail.com
Turgut Mert Çağdaş-  tmcagdas@hotmail.com
Sefa Baturay-sefabaturay@gmail.com