EKİBİMİZ

Hakan Kahraman – Kurucu, Operasyon Direktörü – hhkahraman@trscouts.com

Hüseyin Caner Batak – Kurucu, Pazarlama Direktörü – hcbatak@trscouts.com

 

Vugar Mammadli – Online Operasyon Direktörü – mammadli.vugar@trscouts.com

İhsan Kılıç – Sosyal Medya&Pazarlama – ihsankilic@trscouts.com

Koray Genç – Pazarlama Ekibi – koraygenc@trscouts.com

 

Senior Chief Scoutlarımız

Cihat Nusret Uğurlu – Senior Chief Scout – cihatugurlu@trscouts.com

Ali Pehlivan – Senior Chief Scout – alipehlivan@trscouts.com

 

Chief Scoutlarımız

Emrah Derel – Chief Scout – emrahderel@trscouts.com

Burak Özkan – Chief Scout – burakozkan@trscouts.com

Ali Can Kutlu – Chief Scout – alicankutlu@trscouts.com

Muzaffer Zeyrek – Chief Scout muzafferzeyrek@trscouts.com

 

Senior Scoutlarımız

Ufuk Can Meydan – Senior Scout – ufukmeydan@trscouts.com

Hüseyin Çoban – Senior Scout – huseyincoban@trscouts.com

Enes Kütükçü – Senior Scout – eneskutukcu@trscouts.com

Sina Kıratlı – Senior Scout – sinakiratli@trscouts.com

 

Bölgelere Göre Scoutlarımız

 

Afrika
Ali Pehlivan
Birkan İpek  :  Güney Afrika(lig), Nijerya, Zambiya – birkanipek@trscouts.com
Emre Bulut : Mısır(lig), Kongo Cum., Mali – emrebulut@trscouts.com
Mehmet Karaoğlan: Tunus(lig), Kamerun, Gine – mehmetkaraoglan@trscouts.com
Hakan Ellü: Fas (lig), Senegal, Gana – hakanellu@trscouts.com
Sefa Cakmakcı:Cezayir (lig), Fildişi S., B. Faso – sefacakmakci@trscouts.com

 

 

Güney Amerika
Emrah Derel: Şili – emrahderel@trscouts.com
Enes Kütükçü: Arjantin – eneskutukcu@trscouts.com
         –               : Uruguay – 
Tolga Kaplan: Brezilya – tolgakaplan@trscouts.com
Kerim Köse: Kolombiya – kerimkose@trscouts.com

 

 

İskandinavya ve Kuzey Ülkeleri
Hüseyin Caner Batak
Sina Kıratlı : Danimarka – sinakiratli@trscouts.com
        –            : İsveç, Finlandiya – 
        –            : Rusya, Azerbaycan – 
Eren Kavla : Norveç, İzlanda – erenkavla@trscouts.com

 

Balkanlar
Burak Özkan
Ahmet Said Sayarlıoğlu: Slovenya, Hırvatistan – ahmetsayarlioglu@trscouts.com
Emir Altundağ: Romanya, Bulgaristan – emiraltundag@trscouts.com
Samir Hamzaoğulları: Sırbistan,Bosna Hersek – samirhamzaogullari@trscouts.com
Kutluhan Bayraktar: Yunanistan, Makedonya – kutluhanbayraktar@trscouts.com

 

Doğu, Orta ve Batı Avrupa
Hüseyin Çoban : Almanya- huseyincoban@trscouts.com

 

İhsan Kılıç
Ali Atahan Dede: Belçika- atahandede@trscouts.com
Fırat Dernek: İsviçre- firatdernek@trscouts.com

 

Muzaffer Zeyrek: Portekiz – muzafferzeyrek@trscouts.com
Özgür Okumuş: Belarus, Güney Kıbrıs – ozgurokumus@trscouts.com
Kaan Darmar: İngiltere (Ada) – kaandarmar@trscouts.com
Emre İlban : Avusturya – emreilban@trscouts.com

 


Cihat Nusret Uğurlu: Fransa  – cihatugurlu@trscouts.com
Ufuk Can Meydan : İtalya – ufukmeydan@trscouts.com
Uğur Polat: Ukrayna, Polonya – ugurpolat@trscouts.com
Syed Ahmed  : İspanya – syedahmed@trscouts.com

 

Ali Can Kutlu : Hollanda – alicankutlu@trscouts.com
Orhan Kara : Çekya, Macaristan – orhankara@trscouts.com
Onat Konak : Slovakya,Gürcistan – onatkonak@trscouts.com

Kuzey ve Orta Amerika
Enes Kerem Cambaz : MLS – eneskeremcambaz@trscouts.com
Ege Göker: Meksika – egegoker@trscouts.com

 


Diğer Ülke ve Bölgeler
 


Abbas Safa Bora: İran, Japonya, Körfez Ülkeleri – safabora@trscouts.com
Metehan Şahin: Çin, Güney Kore – metehansahin@trscouts.com

 

Rauf Fuat Akyol : Genç Milli Takımlar(Avrupa) – rauffuatakyol@trscouts.com
Çağan Kesmen : Gurbetçi Oyuncular – cagankesmen@trscouts.com

 

Grafik Ekibi

Turgut Mert Çağdaş-  tmcagdas@hotmail.com
Yakup Yılmaz –  yakupyilmaz97@hotmail.com